Vonkajšie Príslušenstvo

Auto Slnečné Tienidlo Pre Foton TUNLAND E3 2017 2018 Pre JAC T6 Dymu Auto Okno Clonu Slnko, Dážď Stráže Vietor Lamely 4PC Príslušenstvo

Rating
€64.45 €38.67

Auto Slnečné Tienidlo Pre Foton TUNLAND E3 2017 2018 Pre JAC T6 Dymu Auto Okno Clonu Slnko, Dážď Stráže Vietor Lamely 4PC Príslušenstvo

S cieľom zabezpečiť produkt kompatibility, prosím, potvrďte po nákupe, aby sa zabránilo prijímanie nevhodné produkty, ďakujem!

♦ Materiál: Akryl, vyrobené s ISO 9001 zariadenia na zabezpečenie kvalitných, vysoko kvalitný substrát, stabilné, silné, a zakrivené, hrúbka: 3.8 mm.Výkon je stabilný medzi " c -50 až +120'C.

♦ Výhody: 3D priesvitné dizajn blokovanie slnečného svetla, ale nebude blokovať dohĺad.Môžete fajčiť v aute na daždivé dni.Windows sa dá otvoriť vetrať miestnosti a znížiť možnosť zahmlievaniu skla na daždivé dni.

♦ Funkcia: Nainštalované na okraji okna auta na ochranu okna pred dažďom a snehom, zabrániť dážď a sneh zo vstupu, a blokovanie slnečného svetla a ultrafialové lúče.Aj v daždivé dni, môže byť otvorená okná ventilovať, a dažďovej vody, nebude sa tok.Optimalizovať vonkajší vzhľad auta strane.

♦ Inštalácia: nie je potrebné používať Žiadne nástroje, nie je potrebné vŕtať, nebude poškodenia pôvodného auta, produkt je vybavený 3 metrov lepidlo.Najprv vyčistite povrch z okna auta, bez prachu a vode, a potom priložte pozíciu a vložiť priamo.Má silné viskozita a silné nosnosť, takže to nebude spadať aj pod silný dážď.

O produktoch

※ Malé škrabance sa môže vyskytnúť pri preprave zahraničných dovážaného tovaru.

※(DÔLEŽITÉ) Č Pokyny Obsiahnuté.Profesionálna Inštalácia Je Vysoko Odporúčané!

※ Vzhľadom na svetlo, displej, atď., tam môže byť trochu farebný rozdiel v produkte nájdete konkrétny produkt.vďaka za vaše porozumenie.

Package zahrnuté:

bočné slnečné clony (4 kusy = 2 na prednej rade a 2 zadné stĺpci)

  • Pôvod: CN(Pôvodu)