Popis :

Natrual vrecoviny , NIE VIAC ŠTIEPENIU & amp ; VYKONANÉ POSLEDNÉ – prestieranie a remesiel don ' t rozpadajú pred vašimi očami , Či používate celý roll naraz , alebo trim to do sekcií , výsledkom bude krásna .

IDEÁLNY PRE SVADBY A MILOVNÍKOV PLAVIDIEL – Naše vrecoviny roll je vynikajúci pre svadby , vrecoviny stolové prestieranie a podlahy bežcov , rustikálne motívy , domáce dekorácie a remesiel .Popustite uzdu svojej tvorivé šťavy !

Šetrné k ŽIVOTNÉMU PROSTREDIU – Vrecoviny je udržateľný a 100 % biologicky odbúrateľný .When you ' re urobiť s ním , môžete sa to recyklovať alebo dokonca použiť ho vo vašej záhrade .Vrecoviny je vynikajúci burín bariéru a chráni proti erózii .V priebehu času , materiálu sa rozplynie a pomôžte planéte , nebolí to .

Plátna má dobrú priepustnosť vzduchu , robili sme keramiky , nástroje vo veľmi dôležitou súčasťou , aby blato, keď je to potrebné , ak ho &# 39 ; s nie bielizeň vankúš na ploche alebo tanier , bahno je jednoduché držať na stole , rovnako ako keď sme v pare plnené dusenou buchta spodnej časti pare plnené buchta vankúš vrstvou gázy je rovnaký dôvod .

Vyrobené z vysoko kvalitného materiálu , dobrý pomocník pre vaše keramiku, keramické hliny, tuš pracovať , je tiež možné použiť pre ručné obrusy , tašky , remesiel , atď.

Špecifikácia :

Materiál : Ľan

Veľkosť ( lxw ): Cca . 100 cm x 90 cm / 39 x 35inches

Balenie Obsahuje :

1 Kus Prírodné Vrecoviny

Poznámka :

Prosím, nechajte mierne rozdiel vzhľadom na ručné meranie .

Farby sa môžu mierne líšiť od rôznych monitor .Vďaka !

  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Typ Veľkoobchod: No
  • Súbor Typ: No
  • Materiál: Bielizeň
  • Číslo Modelu: Prírodné Vrecoviny