zásuvky

8.3*12.5 cm Lete Hmyzu Pasce Môžu Byť Znovu použité Záhradné Produkty Pasce Kontrolu výskytu Škodcov A Wasp Komár Vonkajší Balkón R6E8

Rating
€2.25 €1.21

popis:

100% vysoko kvalitných

Wasp pasce zabiť škodcov hmyz lieta pascí zastaviť bumblebees visí stromy, záhradné náradie zabiť včely pasce, pasce wasp

Vrátane lano

Môžu byť znovu použité

Pridať trochu cukru a vodou do pasce a zavesiť ho vonku, alebo na plochý povrch prilákať osy, žltá bundy a bumblebees.

Špeciálny dizajn s viacerými prívodné kanály zlepšuje schopnosť zachytiť.

Nechutné, osy, žltá bundy a včely zadajte pasce vyplnením hmyzu neodolateľná cukru a vody.Akonáhle ste vo vnútri, je pre nich ťažké uniknúť, nakoniec sú ponorené v návnadu o sirup alebo zomrel, že sušené.

[Bezpečnosti]: "Wasp pasca" nevyžaduje žiadne chemické látky alebo jedy.To je non-jedovaté, ekologicky priateľské riešenie, ktoré môže trvať niekoľko sezón.Bezpečnejšie a šetrnejšie k životnému prostrediu.

[High-kvalitný materiál]: Vyrobené z vysokokvalitného ABS a PP trvanlivé nepremokavé materiál, odoláva extrémne výkyvy počasia ako sú sneh, dážď, hmla a vietor.

[Široké uplatnenie]: je ideálnou voľbou, ako sa zbaviť týchto škaredé a nebezpečné hmyzu.Môžete ho na záhrade, orchard, balkón, atď.

Veľkosť: 8.3*12.5 cm

Ďakujeme za vašu podporu!Vitajte kúpiť od nás!Garantujeme kvalitu našich výrobkov.budeme pripravení odpovedať vám čo najskôr.

  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Pešti Typ: Komáre