zásuvky

Otvor-free Automatické Dvere Bližšie 800 g Punch-Free Wall Mount Sensor Dvere Skrine Pre všetky Hardvérové Home Držiak Dverí Mimo Dodávky

Rating
€1.69 €1.05

Pozornosť Našej Predajni, Teraz Extra Zľava,

A Cena Je Výhodnejšie!

Popis:

1. Široký rozsah použiteľných typov: 800 g napätie (8N) , vhodný na dvere alebo dvere s výraznejším uzatváracie sily.Napríklad: obrazovke dvere, dvojité posuvné dvere, neviditeľné dvere, bezpečnostné dvere, hliníkové zliatiny, sklenené dvere, železné dvere, office dvere, interiérové dvere, kuchyňa a kúpeľňa dvere.

2. Funkcie: Anti-oxidačné, anti-korózne, silné, stabilné, nosenie, odolný, odolný proti poveternostným vplyvom, malé rozmery a úsporné, tiché a bezpečné rezanie zariadenie.

3. Odolné a trvanlivé: vysoko kvalitné oceľové lano prešiel 50,000 časy skúška v ťahu a odrazu test, a má silnú pevnosť v platnosti.

4. Jednoduchá a rýchla inštalácia: non-porézne lepidlo montáž (inštaláciu a používanie, použitie po 24 hodín, silnejšie zlepenia), po dvere bližšie je lepené, v lepkavosť je veľmi silná, a nebude patriť ľahko.A to môže byť odstránené kedykoľvek, keď nie v použitie, bez poškodenia povrchu objektu. (Môže byť aj pevná s nechty, nie vrátane, klince)

5. Funkcia: Pri štúdiu a práci, vyhnúť sa opakovane vstávanie a otvorenie dverí na zlepšenie efektívnosti štúdia a práce; môže zabrániť komáre a muchy od vstupu do miestnosti, a myší nebude mať možnosť vstúpiť do miestnosti ukradnúť veci, ktoré môžu zabrániť kuchynské výpary do obývacej miestnosti, ktorá je efektívne Izolovať vlhkosti a zatuchnutý vzduch z kúpeľne; pri zapnutí klimatizácie, horúci a studený vzduch nebude úniku príliš veľa, čím sa znižuje elektrinu a šetrí starosti a problémy

Špecifikácie:

Vytiahnuť sila: 800 g

Dĺžka kábla: 1.2 m

Materiál: ABS+Nehrdzavejúcej ocele

Farba: čierna, biela

Veľkosť produktu: (dĺžkaךírka×výška) 6.3 x 6.3 x 1.6 CM

Platné typov dverí: jediné dvere, ľavé a pravé dvere, dvojité dvere.

Package Zahrnuté:

1 *Dvere bližšie

1 *háčik nálepky

1 *Malé kľúča(Používa sa na nastavenie dĺžky kábla mimo káblový box)

  • Materiál: ABS
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Certifikácia: Žiadne
  • type1: dvere, kovania
  • Funkcie: Anti-oxidačné, Anti-Korózne, Žiadna hrdza, Stabilný, Oteruvzdorné
  • Číslo Modelu: Zatváranie Dverí
  • Veľkosť Produktu: (L x W x H)6.3 x 6.3 x 1.6 CM
  • Features1: Počasie-dôkaz, HYDRAULICKÉ, tichý, Bezpečné Shut-off .
  • Druh: Zatváranie Dverí, automatické dvere bližšie
  • Podpora: Dropshipping/Veľkoobchod