Cena je za 10 ks.Prosím, venujte pozornosť veľkosti porovnanie v druhom obrázku ukázal.Veľkosť detaily sú uvedené nižšie.

(1) priemer 8,5 mm, kruh otvoru 3,5 mm

***Doprava, Čas Doručenia a Povinnosť*** sledovacie číslo je k dispozícii pre všetky naše prepravné služby, čo znamená, že všetky naše balíky možno sledovať.V našej predajni, môžeme kombinovať dopravu.Takže ďalšie item(s) je DOPRAVA ZDARMA , nezáleží na tom, koľko si kúpiť.Môžete pridávať položky do nákupného košíka a aby jednorazová platba.

Ako pre dodanie čas, na väčšine Ázijských krajín, USA, UK, EÚ, Kanada, Austrália, Nový Zéland, Ekonomika Dopravy zvyčajne trvá 12-22 dní.A pre iné krajiny, je to zvyčajne trvá 12-28 dní.Avšak, pre všetky krajiny, niekedy to môže trvať viac ako 30 dní z dôvodu Cla, Post, Počasie, Letu a Dovolenku.Samozrejme, všetky kupujúci je možné inovovať na expresné prepravy, ktorá zvyčajne trvá 3-7 dní pre väčšinu krajín sveta.

NIE sme zodpovední za všetky vývozné alebo dovozné clá.Kupujúci zaplatiť všetky vývozné alebo dovozné clo, ktoré sa môžu uplatňovať.

***Čo je Rýdze Striebro*** Rýdze Striebro je zliatina striebra a iných kovov, zvyčajne medi.Striebro obsahuje aspoň 92.5% a ostatných kovov najviac 7.5%.Všetky naše položky sú skutočné rýdzeho striebra.

***Prečo sa niektoré položky nie sú 925 alebo 990 pečiatkou*** Toto sa deje počas výrobného procesu.Hlavným dôvodom je, že modul je príliš malé pre lisovanie 925 alebo 990. Ak to môže spôsobiť problém pre vás, kontaktujte nás prosím overte, či je položka pečiatkou.Ďakujem vám veľmi pekne.

  • Názov Značky: Zewelis
  • Pôvod: CN(Pôvodu)