zásuvky

R410A R22 Ventil Core Odstraňovač Installer Nástroj s Dual Veľkosti 1/4 SAE & 5/16 Port pre R407C R404A R134A R12 R32 HVAC Systému

Rating
€12.93 €8.66

[ODBORNÁ ASISTENTKA] Pre odstránenie a inštalácia ventilu jadier v nabitá systémov.Nahradiť Úniku ventil jadier rýchlo a ľahko.Dual veľkosť pracovať na starosti systémy R410a alebo R22 alebo iné retrofit náhrada systémov.

[DOBRE vykonanej] ventil core odstraňovač installer nástroj je vyrobený z pevnej mosadze, čo je trvalé a nebude hrdze ľahko a kovové gombíky sú v anti-slip knurling dizajn, ktorý je odolný a môžete ich použiť na dlhú dobu.

[ÚSPORA ČASU] základné grabber nástroj umožňuje jednoducho vložiť do vnútorného ventilu, takže môžete ovládať základné, nemusí zastaviť stroj alebo uvoľnite chladiace médium, môžete odstrániť a nainštalovať ventil jadier pohodlne uložiť hodín evakuácie a čas nabíjania.

Ventil core odstránenie kľúča základné operácie:

1.Vytiahnite mŕtvy bod na stopke, zatvorte ventil na nástroj, upraviť spoločného nástroja na klimatizáciu rozhranie, a utiahnite ventil na klimatizáciu.

2.Uistite sa, že nástroj je pripojený tesne k klimatizácia ventil, potom otvorte ventil na nástroj.Zatlačte kmeňa do klimatizácia ventil a jemne otáčať chvost gombík z remover.Nájsť uhol, pre pripojenie ventilu jadro, a potom uvoľnite sa.

3.Ak je ventil jadro je odstránený, vytiahnite kmeňa, zatvorte ventil na ventil remover, uvoľnite skrutku na konci nástroj a uzavrieť ventil core.Práca je hotovo!

Poznámka: odporúčame, aby pred vybratím ventil jadro, zatvorte ventil core kľúča ventil a odpojiť, klimatizácia, vnútorné spojenie.

Špecifikácia:

Položky: Ventil Core Odstraňovač Installer, R410a ventil core removal tool, R22 ventil core removal tool, a/c ventil core removal tool, HVAC ventil, jadro removal tool, Schrader ventil removal tool, chladenie klimatizácia služby pre tlakové mini split systém.

Služby porty: 1/4 " a 5/16 Palcový SAE Žena

Obísť porty: 1/4 " SAE Muž

Farba: žltá

Materiál: Meď

Obsah Balenia:

1Pc * Ventil Core Odstraňovač Installer

1Pc * Ventil Core Odstraňovač

10Pcs * 5V1 ventil core

Len vyššie obsah balenia, ostatné výrobky nie sú zahrnuté.

Poznámka: Ľahké fotografovanie a rôzne displeje môžu spôsobiť farebné položky na obrázku trochu líšiť od skutočného vec.Meranie dovolené chyby +/- 1-3 cm.

  • Pôvod: CN(Pôvodu)